Wdrożenia Webflow

Klient
BRAINHUB / POLAND
Branża
Software
engineers
Budżet
£20.000+
Usługa
Webflow
development

Z Brainhub współpracuję już od 2021 roku i każdemu z was życzę tak przyjemnych klientów :)

Rozpoczęliśmy od migracji ich customowego CMS i bloga na Wordpress do platformy Webflow. Migracja kilkuset artykułów z działu tech library bez utraty SEO to było piękne wyzwanie dla nas wszystkich :)

Dla Brainhub wdrażam nowe projekty, landing pages oraz na bieżące prośby grafików. Administruję integracjami: Make, Airtable, Whalesync. Polecam współpracę z Brainhub - to świetny i godny zaufania partner biznesowy.

www.brainhub.eu

Klient
DARIA ŁUKOWSKA
Branża
Dietetyk
Budżet
£1.500+
Usługa
Webflow dev + Design

Współpraca z Darią była niesamowicie inspirująca i owocna! Odświeżyliśmy jej wizerunek w sieci odświeżając grafikę. Dzięki rezygnacji z Wordpress na rzecz Webflow mogliśmy zautomatyzować wiele procesów, oszczędzając cenny czas.

Teraz Ebook wysyła się automatycznie po podaniu maila, a baza mailingowa buduje się sama w Freshmail. Dodatkowo, nowe odcinki na YouTube automatycznie pojawiają się na blogu firmowym. A to jeszcze nie koniec! Wdrożyłem także prosty system sprzedaży książki z opcją płatności blikem.

To wszystko sprawiło, że strona www.formanazycie.pl stała się jeszcze bardziej funkcjonalna i przyciągająca uwagę.

www.formanazycie.pl

Klient
SHOPER S.A / POLAND
Branża
SAS Software
engineers
Budżet
£3.000+
Usługa
Webflow
development

Po przejęciu Shoplo przez firmę Shoper S.A. zostałem poproszony o błyskawiczne przeniesienie strony z Wordpress do nowoczesnego Webflow zachowując każdy szczegół.

Migracja 1:1? Zrobione! Pełna treść bloga? Przeniesiona z chirurgiczną precyzją! Dodatkowo przygotowałem 30+ gotowych sekcji i elementów z które umożliwiają szybką budowę nowych landing pages. Zakończyliśmy cały proces szkoleniem z obsługi Webflow,

Przy okazji dziękuję Krzysztofowi Krawczykowi i Oliwii Tomalik za powierzenie mi tego zlecenia, które bez wątpienia jest mocnym punktem w moim portfolio.

www.shoplo.pl

Klient
STC L.L.C. / DUBAI
Branża
Blockchain
Startup
Budżet
£3.000+
Usługa
Webflow development

Student Coin powierzył mi wdrożenie nowej strony głównej oraz kilku podstron w ramach ich nowego serwisu.

Projekt zakładał możliwość samodzielnej rozbudowy o kolejne podstrony, więc wykorzystałem komponenty Webflow.

Chłopaki byli tak zadowoleni z mojej pracy, że w przeciągu kilku miesięcy zlecili mi dwa kolejne landing pages dla nowych produktów związanych z Crypto o których niestety nie mogę nic więcej powiedzieć z uwagi na podpisanie NDA :)

www.studentcoin.org

Klient
EARTHBLOX / UK
Branża
IT Startup
Budżet
£20.000+
Usługa
Webflow development

Od 2020 roku tworzę w Webflow dla Eartblox, innowacyjnego startupu założonego przez ekspertów z Uniwersytetu Edynburskiego, który specjalizuje się w analizie i dostarczaniu kluczowych danych dla gigantów jak Shell czy Ecologi.

Moja rola? Odpowiadam za dynamiczny rozwój strony internetowej, tworząc nowe landing pages pod kampanie marketingowe. Zautomatyzowałem Newsletter i rozwijam integrację z Hubspot i Make.com.

www.earthblox.io

Klient
LEMON
GENERAL
Branża
Mycie okien / dachów
Budżet
£5.000+
Usługa
Design + Webflow dev

Łukasz trafił do mnie z polecenia naszego wspólnego księgowego Dawida z Taxone. Co tu dużo mówić, ich strona na Wordpress była w rozsypce.

Podczas migracji do Webflow zaproponowałem nowy branding, ponieważ uważam, że każdy nawet najmniejszy biznes zasługuje na porządny wygląd w sieci.

Poza nową grafiką i wdrożeniem strony firma otrzymała customowy system bookingowy wykonany w Google sheet + Make.com oraz automatyzację związane z dodawaniem nowych realizacji i publikacją ich do Facebook i Google My Business.

Dodatkowo drożyłem także automtyczne generowanie asetów graficznych oraz zbieranie opinii klientów z sieci i dodawanie do ich strony.

www.lemongeneral.co.uk

Klient
QUANTEE / POLAND
Branża
IT Startup
Budżet
£3.000+
Usługa
Webflow development

Dawid Kopczyk, Quantee CEO powierzył mi uwolnienie ich strony od nieustannych problemów jakie sprawiał im CMS Wordpress.

Grafikę i animację wykonała Paulina Majkowska, a moim zadaniem było wdrożenie Webflow wraz z przeszkoleniem pracowników z zakresu samodzielnego prowadzenia strony.

Wdrożyłem CMS do zarządzania treścią na blogu oraz zespołem. W późniejszym etapie dołożyłem także plugin Weglot do przetłumaczenia strony na dodatkowe języki.

www.quantee.ai

Klient
USER.COM
Branża
Marketing automation
Budżet
£2.000+
Usługa
Webflow development

Michał Korba z User.com powierzył mi wdrożenie landing page pod kampanie reklamową związaną z pozyskaniem klientów korzystających z oprogramowania Prestashop.

Landing page wdrożyłem oczywiście korzystając z Webflow. Dzięki możliwości exportu kodu, projekt można z łatwością umieścić w dowolnym folderze lub subdomenie, dzięki czemu działa on niezależnie od zastosowanego CMS na stornie głównej.

www.user.com

Projektowanie grafiki

Sklepy internetowe

Logo