Jak pisać ofertę handlową na stronę internetową. Nie popełniaj tych klasycznych błędów

jak napisać ofertę handlową na stronę internetową

Zapraszam na kolejny odcinek z serii #fajnybinzes w ramach której, dzielę się wiedzą zdobytą podczas ponad 10 lat prowadzenia mojego fajnego biznesu w UK.

W tym odcinku dowiesz się:

  • Jak napisać ofertę na stronę internetową
  • Co powinna zawierać dobrze sprzedająca oferta
  • Czego unikać w ofertach handlowych
  • Poruszę też kilka przykładów ofert

Wiedz, że wszystko co tutaj publikuje zostało przeze mnie przetestowane czy to w moich firmach czy w firmach moich klientów, dlatego masz 100% pewności, że to co mówię działa. Mam nadzieję, że z tych materiałów wyciągniesz sobie coś dla siebie, coś co pomoże również Tobie prowadzić fajny biznes i ustrzeże Cię przed błędami, które sam popełniłem.

Transkrypcja filmu:

Cześć wam. Chciałem z Wami pogadać na temat przygotowania oferty na stronę internetową. Będę mówił głównie o stronie internetowej ale te informacje w zasadzie pasują do każdej oferty. Chcę o tym pogadać ponieważ widzę w necie bardzo dużo ofert, które kompletnie nie działają, skąd się to bierze?. Przede wszystkim jeżeli piszemy ofertę samemu to bardzo często zapominamy o tym czego potrzebuje klient. Nam się wydaje coś, co zazwyczaj mija się z tym co wydaje się klientowi.

Skąd to się bierze? Ponieważ my znamy swój biznes bardzo dobrze, znamy swoje produkty tak dobrze, że bardzo często zapominamy po prostu wskazać czy opisać istotnych elementów oferty czy tego produktu, które są dla nas tak banalne że o nich zapominamy ale klient dla klienta są bardzo istotne i to powoduje że nasze oferty w zasadzie brzmią bardzo ogólnikowo i one nie trafiają do naszego klienta. I teraz jest też taka plaga że pisząc ofertę po prostu wrzucamy w net jakąś firmę która robi podobne rzeczy i patrzymy co oni mają napisane i zazwyczaj wzorujemy się na dużych firmach bo wydaje nam się że skoro ta firma jest duża to ich oferta musi być bardzo dobra.

Bardzo często tak nie jest ponieważ my trafiamy na jakąś tam ofertę ale ta firma jest duża ponieważ ona już jest długo na rynku i ma pewnie wiele rzeczy, które oferuje i niekoniecznie to co mają napisane na stronie w ogóle w tej chwili działa. Oni mogą pozyskiwać klientów zupełnie inaczej, mogą np. działać głównie już z polecenia od lat czy w ogóle mieć zupełnie inny kanał sprzedaży...

Dlatego ja nigdy nie wzorowałbym się na dużych firmach, a jeśli już to przede wszystkim czytałbym różne oferty i te które ... po więcej zapraszam do materiału video nad tym postem


Na jaki adres wysłać listę?

Właśnie wysłałem listę stron na podany przez Ciebie adres email.

WAŻNE: Zaloguj się teraz do poczty i sprawdź czy dotarła moja wiadomość (zobacz także w folderze spam).

Jeśli nie, to zdarzyła się literówka w adresie email, więc odśwież tę stronę i wypełnij formularz ponownie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.


Na jaki adres wysłać eBook?

Właśnie wysłałem eBook na podany przez Ciebie adres email.

WAŻNE: Zaloguj się teraz do poczty i sprawdź czy dostarł (zobacz także w folderze spam).

Jeśli nie, to zdarzyła się literówka w adresie email, więc odśwież tę stronę i wypełnij formularz ponownie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Masz ochotę na więcej?
Wybierz kategorię: