Poznaj technikę wykorzystywaną przez miliony ludzi osiągających sukces

droga do sukcesu

Czy jesteś w stanie poświęcić cały dzień na jedną czynność? Raczej nie, no chyba, że mówimy tu o błogim lenistwie. Niestety, nie tym razem. A może chociaż połowę dnia? Odpowiedź nadal brzmi przecząco.

Spróbujmy raz jeszcze: czy masz wolną godzinę? Taki ułamek czasu zazwyczaj uda nam się wygospodarować i przeznaczyć na własny rozwój, tym bardziej, że efekty mogą być naprawdę spektakularne.

Znany spiker radiowy, pisarz i jeden z pierwszych mówców motywacyjnych, Earl Nightingale, powiedział kiedyś, że jedna godzina dziennie wystarczy, aby przez trzy lata stać się specjalistą w danej dziedzinie.

Po 5 latach stajemy się autorytetem w skali kraju, a po 7 osiągamy poziom mistrzowski i trafiamy do elitarnego grona najlepszych ekspertów na całym świecie.

Oczywiście za większą wiedzą idzie także wzrost poziomu dochodów.

Czy to wszystko nie wydaje się zbyt piękne, aby było prawdziwe? A czy kiedykolwiek sprawdziłeś to na własnej skórze? No właśnie…

Jak osiągnąć sukces?

Pora zabrać się zatem do działania i metodą małych kroczków dotrzeć na sam szczyt. Jeśli bardzo chcesz nauczyć się czegoś nowego, nie ważne czy jest to projektowanie stron internetowych czy pozycjonowanie stron poświęć na naukę godzinę dziennie.

Krótszy czas nie pozwoli Ci dobrze zgłębić tematu, a dłuższy sprawi, że zaczniesz się nudzić i szukać innych zajęć.

Pamiętaj również, że regularne powtarzanie tej samej czynności wejdzie Ci wreszcie w nawyk i stanie się nieodłączną częścią dnia. A im więcej będziesz umieć, tym więcej jesteś w stanie przyswoić nowych informacji.

Machina sama się napędza, a Ty wciąż pniesz się w górę. Proste, skuteczne i nie wymaga dużych poświęceń, czyli idealne dla każdego!

Jeżeli powyższa metoda wydaje Ci się inspirująca i chciałbyś zapoznać się człowiekiem, który opisuje ją o wiele szerzej, gorąco zachęcam do sięgnięcia po książki Briana Tracy’ego.

Nikt nie potrafi zmotywować mnie w kwestii efektywności i zarządzania czasem bardziej niż on.

Mam nadzieję, że Ty również docenisz wiedzę i doświadczenie tego pana i podzielisz się pod postem swoimi spostrzeżeniami.


Na jaki adres wysłać listę?

Właśnie wysłałem listę stron na podany przez Ciebie adres email.

WAŻNE: Zaloguj się teraz do poczty i sprawdź czy dotarła moja wiadomość (zobacz także w folderze spam).

Jeśli nie, to zdarzyła się literówka w adresie email, więc odśwież tę stronę i wypełnij formularz ponownie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.


Na jaki adres wysłać eBook?

Właśnie wysłałem eBook na podany przez Ciebie adres email.

WAŻNE: Zaloguj się teraz do poczty i sprawdź czy dostarł (zobacz także w folderze spam).

Jeśli nie, to zdarzyła się literówka w adresie email, więc odśwież tę stronę i wypełnij formularz ponownie.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Masz ochotę na więcej?
Wybierz kategorię: