Jesteś na etacie ale myślisz o własnym biznesie?

A może prowadzisz firmę, rozwijasz się, inwestujesz, coraz więcej pracujesz ale w głębi czujesz, że coś jest nie tak i chcesz to zmienić?

Też przez to przechodziłem... ale udało mi się połączyc pasję z pracą i o tym chciałbym Ci opowiedzieć w kolejnych materiałch, które pojawią się w marcu na Facebooku.

Stawiam na formę live video, będą to moje pierwsze w życiu produkcje przed kamerą, dlatego bardzo liczę na Twój doping. Podobno po pierwszej setce filmów znika trema...

O czym będą materiały?

Ameryki nie odkryje, koła ponownie nie wymyślę, nię będę Ci mówił co masz robić i jak żyć - to znajdziesz na Youtubie.

Opowiem Ci o tym czego sam się uczę, co testuje w życiu i biznesie. Będzie trochę o prowadzeniu firmy, marketingu, stronach internetowych i szeroko pojętej optymalizacji życia.

Z materiałów dowiesz się co działa, a na co szkoda czasu. Liczę, że coś Cię zainteresuje i zastosujesz to w swoim życiu.

Zaczynam 1 marca, 5:00 rano na platformie Facebook ale nie martw się jeśli nie jesteś rannym ptaszkiem, wszystkie materiały opublikuję z czasem na Youtube.

Jeśli to właśnie czytasz to znaczy, że moja wyzwanie dobiegło już końca. W takim przypadku zapraszam Cię na mój kanał na Youtube gdzie nonstop dorzucam filmy z tego wyzwania - playlista 30dni - 30FB live

Dlaczego tak wcześnie i w ogóle po co to wszystko?

Chcę sprawdzić czy dam radę!

Wczesne wstawanie, występ na żywo przed kamerą będzie stresujący ale jeśli przy okazji komuś z was pomogę to dlaczego nie spróbować.

Pewnie myślisz sobie kim jestem i co takiego osiągnąłem, aby Cię pouczać, mówić co masz robić?

Wiesz co? Nie mam super mocy, ukrytych talentów czy milionów na koncie, ale z sukcesem uwolniłem się od pracy na etacie. Upływa właśnie 10 rok i dobrze mi z tym.

Jeśli chciałbyś o tym posłuchać, ustrzec się błedów, które popełniłem i wyciągnąć z tego coś dla siebie to zostaw poniżej swój adres e-mail, a będziesz pierwszy wiedział o publikacji nowych materiałów.